Susisiekite dabar:

Kelionių paieška

Pradžia:
+/- 3d.
Apie mus

"Visi nori į Afriką. Laukinę, romantišką, karštą, tolimą, paslaptingą, kitokią. Džiunglių Afriką, dykumų Afriką, liūtų, dramblių, žirafų Afriką. Nori, bet bijo. Bijo, nes Afrika nežinoma, nes Afrikoj valdžia keičiasi kas savaitę, nes liūtai kandžiojasi, o drambliai mindžiojasi, nes ten ligos, o nuo jų reikia skiepytis, nes... 

Mes, "Go Africa" komanda, tam visiškai pritariame. Mes irgi bijojome. Labai. Taip, Afrikoje galite turėti problemų. Jei negerbsite šalies papročių, jei erzinsite gyvūnus ar nesilaikysite higienos reikalavimų. Tačiau patys per keletą metų apkeliavę visas šalis, į kurias kviečiame ir jus, galime drąsiai pasakyti - niekai. Pakanka laikytis elementarių taisyklių ir patirsite tiek, kad pasakojant apie tai anūkams įspūdžiai bus ryškūs lyg viskas nutiko tik vakar. Drambliukas žaidžiantis su savo mama Okavango deltoje Botsvanoje, vakaras zulų kaimelyje Pietų Afrikoje, liūtai dar iš vaikystės knygų pažįstamame legendiniame Serengetyje, šiurpas einantis per nugarą stovint prie Viktorijos krioklio ar savo akimis pamatytas ypač retas juodasis raganosis Masai Maros draustinyje Kenijoje - tai ne šiaip žodžiai, tai gyvi mūsų pačių prisiminimai, hipnotizuojantys ir neišdildomi. Visa "Go Africa" pasiruošusi papasakoti, suplanuoti, suorganizuoti, patarti ir pasirūpinti viskuo, kad Afrika jums taptų nepakartojama patirtimi.
"Go Africa" yra vienintelis "afrikietiškas" kelionių organizatorius Lietuvoje tiesiantis kelius į Pietų ir Rytų Afrikos šalis, kelionių organizatorius, kuris ne "parduoda" keliones iš katalogų, o dalijasi įspūdžiu, žiniomis ir patirtimi su visais būsimais Lietuvos "afrikiečiais". Mes tokiais tapome visa širdimi, tikime, kad jūs paseksite mūsų pėdomis. Hakuna matata!"

„Go Africa" komanda

 

IMG_0432
IMG_8219
IMG_8635
IMG_2068

Specialistai kelionėms į Afrikos šalis: Pietų Afrika, Namibija, Bosvana, Tanzanija, Mozambikas, Zambija, Kenija ir kitas.

Trūksta informacijos? Parašykite mums!
  Formos laukus pažymėtus * simboliu užpildyti privaloma!
*
Telefonas:
El. paštas: *
Jūsų klausimas, žinutė:
Prenumeruok GOAFRICA.LT naujienlaiškį!
Paskutinės minutės pasiūlymai, ypatingos kelionės - tik naujienlaiškio prenumeratoriams