Susisiekite dabar:

Kelionių paieška

Pradžia:
+/- 3d.
Madagaskaras
Madagaskaras

Kelionė į ketvirtą pagal dydį salą pasaulyje - Madagaskarą, neabejotinai yra nepamirštama ir unikali patirtis. Ši šalis nepanaši į jokią kitą pasaulyje. Būdamas Afrikos valstybe, Madagaskaras yra unikalus savo endemine biologine įvairove, nuostabiais gyvūnais, tokiais, kaip lemūrai ar kuprotieji banginiai, ir rojų primenančiomis salomis su baltais paplūdimiais ir koralų rifų suformuotais žydro jūros vandens baseinais. Prieš 160 mln. metų nuo žemyno atsiskyręs žemės lopinėlis tapo 250 000 gyvūnų ir augalų namais, kurių 75% niekur daugiau negyvena. Drėgni tropikų miškai, pusdykumės ir babobabų medžiai, tarp kurių skraido nuostabūs reti paukščiai ir daugiau negu 1200 orchidėjų rūšių - kiekvienas gamtos mylėtojas saloje tikrai atrsas savo rojaus kampelį.

 

Salos gyventojai vadinami malagasais ir jų yra apie 20 genčių. Malagasų praeitis ir tradicijos ir šiandien ryškiai atsispindi jų kasdieniniame gyvenime. Kiekviena gentis turi savus įstatymus ir tabu, o senovės tikėjimai, magija ir ritualai iki šiol plačiai propaguojami. Jeigu norite tikrų nuotykių ir autentikos, leiskitės į užburiančią kelionę per vietinius kaimelius ir kulto vietas. Nebijokite, nes vietiniai gyventojai pasižymi ypatingu svetingumu ir keliautojai yra kviečiami su pagarba ir atviromis širdimis priimti šalies įvairovę.

 

Nepaisant įspūdingų kelionės akimirkų, Madagaskaras nėra tinkamas nepatyrusiam keliautojui ir būtina pasirengti nesklandumams, kurie gali kilti dėl prastai išvystytos vietinės infrastruktūros. Šiuo metu Madagaskare dar nėra masinio turizmo ir tik nuotykių troškimas pagelbės pažinti šalį, kur populiariausias šūkis yra „mora mora!" (lėtai lėtai). Saloje yra keli kurortai ir pakrantėse vis dygsta nauji viešbučiai, tačiau, nors viešbučiai, restoranai ir paslaugų tiekėjai yra parenkami geriausi iš esamų, tačiau reikia pripažinti, kad vis tik Madagskaras šiuo atžvilgiu negali būti lygiuojamas su kitomis šalimis, kur klesti masinis turizmas.

 

DETALI INFORMACIJA:

 

Istorija ir valdymas

Geografija ir komunikacijos

Gyventojai ir švietimas

Ekonomika

 

Prenumeruok GOAFRICA.LT naujienlaiškį!
Paskutinės minutės pasiūlymai, ypatingos kelionės - tik naujienlaiškio prenumeratoriams