Susisiekite dabar:

Kelionių paieška

Pradžia:
+/- 3d.
Uganda

Uganda tai Afrikos koncentratas. Tai maža šalis, tačiau joje telpa visos Afrikos istorija. Ugandoje stūkso aukščiausių Afrikos kalnų grandinė, Rwenzori nacionaliniame parke Mėnulio kalnai. Čia gimsta galingasis Nilas, o apie Dzindzos miesta sraunios upės leidžia atsipalaiduoti raftingo mėgėjams. Uganda glaudžia didžiausią primatų koncentraciją pasaulyje. Čia gyvena didingos kalnų gorilos, vienas iš rečiausių gyvūnų pasaulyje.

Šios šalies karštovaizdžiai Jums primins aliejaus dažais nutapytus paveikslus. Čia nacionaliniuose parkuose yra mažiau lankytojų negu Kenijoje ar Tanzanijoje, o sostinė Kampala Jus sužavės savo svetingumu. 1907 metais keliautojas Vinstonas Čerčilis Ugandą pavadino „Afrikos perlu". Ir jis buvo teisus.Jeigu kada nors svajojote akis į akį susitikti su milžiniškomis kalnų gorilomis, tuomet būtinai aplankykite Ugandą. Bvindi Impenitrabl nacionaliniame parke, tolimuose pietvakariuose, galite pamatyti šiuos ypatingus gyvūnus ir galbūt net prie jų prisiartinti.

 

DETALI INFORMACIJA:

 

Istorija ir valdymas

Geografija ir komunikacijos

Gyventojai ir švietimas

Ekonomika

 

 

Susijusios kelionės

Gorilos ir Kenijos parkai Kodas: NN14

Trukmė 14 d.
Kelionės kaina:
1655 EUR
skrydis už papildomą kainą

Per dvi savaites pamatysite dvi rytų Afrikos įžymybes: kalnų gorilas Ugandoje ir Masai Maros draustinį Kenijoje, kur vyksta didžioji migracija.

Aprašymas

Gorilos, Kenijos parkai ir Zanzibaras I Kodas: ND24

Trukmė 24 d.
Kelionės kaina:
3309 EUR
skrydis už papildomą kainą

24 dienos rytų Afrikoje: Masai Maros draustinis, gorilos Ugandoje, Serengečio nac.parkas, Ngorongoro krateris ir egzotiška Zanzibaro sala.

Aprašymas

Gorilos, Kenijos parkai ir Zanzibaras II Kodas: DN24

Trukmė 24 d.
Kelionės kaina:
3309 EUR
skrydis už papildomą kainą

24 dienos rytų Afrikoje: egzotiška Zanzibaro sala, Serengečio nac.parkas, Ngorongoro krateris, Masai Maros draustinis ir gorilos Ugandoje.

Aprašymas
Prenumeruok GOAFRICA.LT naujienlaiškį!
Paskutinės minutės pasiūlymai, ypatingos kelionės - tik naujienlaiškio prenumeratoriams