Susisiekite dabar:

Kelionių paieška

Pradžia:
+/- 3d.
Mozambikas
Mozambikas

 

Mozambikas yra kylanti Afrikos žvaigždė, traukianti savo nuostabiais paplūdimiais, spalvingu povandeniniu pasauliu ir idliškomis pakrantės salomis. Išbandykite paviršinį nardymą prie Bazeruto salyno, leiskitės į tingų pasiplaukiojimą burine valtimi per mangrovių sąžalynus arba ilsėkitės po palmėmis Kuirimbas (Quirimbas) salose. Nuotykių kupinas safaris suteiks progą susipažinti su laukine Gorongosa nac. parko gamta, Ibo saloje stebėsite vietinių sidabro meistrų darbą, o vaikščiodami akmeninėmis Ilha de Mozambique gatvėmis pamatysite įstabius kolonijų laikus menančius pastatus. Beveik du dešimtmečius visos šios pramogos buvo neįmanomos dėl užsitęsusio partizaninio karo. Dabar tamsusis periodas jau praeityje ir Mozambikas kviečia susipažinti su šurmuliuojančia atmosfera, spalvingais turgumis ir 2500 km ilgio Indijos vandenyno pakrante.
Jeigu norite kažko šiuolaikiškesnio ir labiau išpuoselėto rinkitės pietinį Mozambiką, kur vietinė infrastruktūra gerai išvystyta, keliai veda į Pietų Afrikos Respubliką ir viešbučių pasirinkimas didesnis. Čia alėsite išgerti puodelį ekspreso kavos vienoje iš daugybės gyvibingų gatvės kavinių sostinėje Maputo, paragauti svaiginantį „cairipinha" džiazo bare ir siautulingai šokti pagal tradicinę marrabenta muziką.
Ištroškę nuotykių turėtų kirsti Zambezės upę ir leistis į šiaurinio Mozambiko laukymes, paskutinį nepaliestą kampelį Afrikoje. Keliavimas čia užtrunka, bet egzotiškos pakrančių panoramos ir erdvės pojūtis užgniaužia kvapą, o nepamirštami nuotykiai ir poilsis idiliškoje aplinkoje, bene gražiausiose salose visame žemyne, tikrai verta dėmesio.

 

 

DETALI INFORMACIJA:

 

Istorija ir valdymas

Geografija ir komunikacijos

Gyventojai ir švietimas

Ekonomika

 

Prenumeruok GOAFRICA.LT naujienlaiškį!
Paskutinės minutės pasiūlymai, ypatingos kelionės - tik naujienlaiškio prenumeratoriams