Susisiekite dabar:

Kelionių paieška

Pradžia:
+/- 3d.

Egzotinės kelionės

Pažintinės kelionės

Safaris per neaprėpiamus Afrikos tolius, naktis laukinės gamtos apsuptyje, egzotiškos vietinės gentys, antilopių pulkai, liūtai, drambliai, raganosiai ir kvapą gniaužiantis peizažas – būtent taip daugelis įsivaizduoja Afriką. Nuotykių kupinos pažintinės kelionės per senąjį žemyną su profesionaliu gidu priešakyje, aplankant žymiausius parkus, draustinius ir gamtos stebuklus.
Peržiūrėti pažintines keliones
 

Safaris & Poilsis

Didžiuliame Afrikos žemyne telpa ir savanos su laukiniais žvėrimis, kalnai, upės, ir dangiški paplūdimiai, kokosų palmių giraitės bei koralai turkio spalvos vandenyne. Safaris ir poilsis - tai idealus kelionės derinys, trokštantiems pamatyti laukinės gamtos parkus ir po įsimintinų safarių nuplauti kelionės dulkes šiltose jūros bangose.
Peržiūrėti safario ir poilsines keliones
 

Poilsinės kelionės

Ko reikia puikiam poilsiui? Malonus tropikų klimatas, palmių giraitės, nesibaigiantys balto smėlio paplūdimiai, koralai turkio spalvos jūroje, šimtmečių kultūra ir istorija... Gyva ir spalvinga Kenijos Mombaso pakrantė arba egzotiška prieskonių sala Zanzibaras tiks ieškantiems saulės, laukinės gamtos ir pramogų, o idiliški Indijos vandenyno perlai Mauricijus ir Seišeliai sužavės ištroškusius romantikos ir prabangos.
Peržiūrėti poilsines keliones
 

Vestuvės Afrikoje

Trokštate susituokti ant jūros kranto, palaimingai ošiant žydroms jūros bangoms? O gal norite šią svarbiausią gyvenimo akimirką praleisti netradiciškai, masajų apsuptyje ir skambant afrikietiškų būgnų garsams? Pačios romantiškiausios ir netikėčiausios vestuvių bei medaus mėnesio kelionės: rojaus sala Mauricijus, idiliški Seišeliai, spalvingasis Zanzibaras ir tikroji egzotiška Afrika.
Peržiūrėti vestuvines keliones
 
Prenumeruok GOAFRICA.LT naujienlaiškį!
Paskutinės minutės pasiūlymai, ypatingos kelionės - tik naujienlaiškio prenumeratoriams