Susisiekite dabar:

Kelionių paieška

Pradžia:
+/- 3d.
Botsvana
Botsvana

Botsvana tai Afrikos sėkmės istorija. 1966 šalis tapo demokratine respublika. Valstybė glaudžia tris iš didžiausių pasaulio deimantų kasyklų. Šiandien Botsvanoje klesti ekonomika, gerai išvystyta švietimo ir sveikatos apsaugos sistema. Botsvana yra Pietinės Afrikos regiono išimtis. Tačiau jos modernus blizgantis fasadas nuslepia faktą, kad tai drąsaus keliautojo šalis. Kelių čia negausu, dėl to viešpatauja laukinė gamta ir erdvės pojūtis. Jeigu norite gerai susipažinti su Botsvana, piniginė turės tikrai paplūšėti.

Botsvanos Respublika neturi priėjimo prie vandens. Šiauriausią nuo piečiausio taško skiria 1100 km, rytinį ir labiausiai nutolusį į vakarus - 960 km. Plotu Botsvana prilygsta Kenijai arba Prancūzijai. Didžioji šalies teritorijos dalis yra 1000 m virš jūros lygio, ją dengia smėlynai ir krūmokšniais apaugusios savanos. 85 procentus Botsvanos dengia Kalaharis, apimdamas centrinį ir pietvakarinį šalies regionus. Šiauriniu šalies ruožu savo vandenį plukdo Okavango upė. Čia ji suformuoja neregėto grožio deltą, kurią galima pasiekti per Mauno miestą. Botsvanos savana kvėpuojanti gyvybe - jūsų afrikietiška svajonė. Okavango delta ir Čiobės upė vandens šiems regionams negaili ištisus metus, dėl to į šias vietoves plūsta ištroškusių gyvūnų bandos.

 

DETALI INFORMACIJA:

 

Istorija ir valdymas

Geografija ir komunikacijos

Gyventojai ir švietimas

Ekonomika

Susijusios kelionės

Pietų Afrikos saulė I Kodas: CV21

Trukmė 21 d.
Kelionės kaina:
1565 EUR
skrydis už papildomą kainą

21 dienos trukmės spalvingoje kelionėje pamatysite šurmuliuojantį Keiptauną, Namibijos dykumas, Botsvanos parkus ir Viktorijos krioklį.

Aprašymas

Didysis pietryčių safaris Kodas: ZJ26

Trukmė 26 d.
Kelionės kaina:
2805 EUR
skrydis už papildomą kainą

26 dienos nuo egzotiško Zanzibaro, per Tanzanijos parkus, Malavį ir Zimbabvę, iki Viktorijos krioklio bei įžymiųjų Kriugerio parko ir Johanesburgo.

Aprašymas

Pabėgimas į Pietinę Afriką Kodas: JJ22

Trukmė 22 d.
Kelionės kaina:
2435 EUR
skrydis už papildomą kainą

22 dienų nuotaikinga kelionė per Kriugerio nac.parką, Zimbabvės įžimybes, Viktorijos krioklį, Botsvanos parkus ir Okavango deltą.

Aprašymas

Pietinis Afrikos nuotykis Kodas: VJ11

Trukmė 11 d.
Kelionės kaina:
1375 EUR
skrydis už papildomą kainą

Nuo Viktorijos krioklio iki Johanesburgo: safaris Čiobės nac.parke, plaukimas kanojomis Okavango deltoje, Botsvanoje, ir garsusis Kriugerio nac.park.

Aprašymas

Pietų Afrikos saulė II Kodas: VC21

Trukmė 21 d.
Kelionės kaina:
1565 EUR
skrydis už papildomą kainą

21 dienos trukmės spalvingoje kelionėje pamatysite Viktorijos krioklį, Botsvanos parkus, Namibijos dykumas ir šurmuliuojantį Keiptauną.

Aprašymas
Prenumeruok GOAFRICA.LT naujienlaiškį!
Paskutinės minutės pasiūlymai, ypatingos kelionės - tik naujienlaiškio prenumeratoriams