Susisiekite dabar:

Kelionių paieška

Pradžia:
+/- 3d.
Namibija
Namibija

Namibija yra valstybė pietvakarių Afrikoje, Atlanto vandenyno pakrantėje. Ši vėjo ir smėlio šalis ribojasi su Angola ir Zambija šiaurėje, Botsvana rytuose ir Pietų Afrikos Respublika pietuose. Glausdama daugybę kultūrų ir nacionalinių grupių, Namibija yra ir fotografų svajonė - ji didžiuojasi jūros peizažais, milžiniškais kalnais, vienatve dvelkiančiomis dykumomis, kolonijinius laikus primenančiais miestais ir į tolį besiveržiančia erdve.

Daugiausiai sausumų šalis, Namibija paprastai dalijama į keturis pagrindinius tropinius regionus: Namibo dykuma ir pakrantės lygumos vakaruose, į rytus besidriekiantis Centrinis plokščiakalnis, Kalahario dykuma plytinti palei Pietų Afrikos Respublikos ir Botsvanos pasienius bei Kavango ir Kaprivio regionuose tankiu mišku apaugusi stepė. Nepaisant šaižaus klimato, Namibija turi keletą didžiausių pasaulio nacionalinių parkų; bene žymiausias turtingas gyvūnija ir augmenija Etošos nacionalinis parkas šiaurės vakarų Namibijoje, ir be abejo Nimib-Nauklufto parkas vakarinėje šalies dalyje, kurią puošia kopų laukai ir dykumos. Vindhukas, įsikūręs centrinėje Namibijos dalyje, yra šalies geografinė širdis ir komercinis centras; čia gyvena daugybės tautų ir tautelių atstovai, o ištikimieji saulėtiems paplūdimiams traukia link Svakopmundo.

 

DETALI INFORMACIJA:

 

Istorija ir valdymas

Geografija ir komunikacijos

Gyventojai ir švietimas

Ekonomika

 

Susijusios kelionės

Pietų Afrikos saulė I Kodas: CV21

Trukmė 21 d.
Kelionės kaina:
1565 EUR
skrydis už papildomą kainą

21 dienos trukmės spalvingoje kelionėje pamatysite šurmuliuojantį Keiptauną, Namibijos dykumas, Botsvanos parkus ir Viktorijos krioklį.

Aprašymas

Pietų Afrikos saulė II Kodas: VC21

Trukmė 21 d.
Kelionės kaina:
1565 EUR
skrydis už papildomą kainą

21 dienos trukmės spalvingoje kelionėje pamatysite Viktorijos krioklį, Botsvanos parkus, Namibijos dykumas ir šurmuliuojantį Keiptauną.

Aprašymas

Kelionė nuo Keiptauno iki Vindhuko Kodas: CW13

Trukmė 13 d.
Kelionės kaina:
1115 EUR
su skrydžiu

NAUJIENA! Ši spalvinga dviejų savaičių kelionė prasideda viename iš vaizdingiausių pasaulio miestų - Keiptaune, o baigiasi įdomios istorijos kupiname Vindhuko miestelyje.

Aprašymas
Prenumeruok GOAFRICA.LT naujienlaiškį!
Paskutinės minutės pasiūlymai, ypatingos kelionės - tik naujienlaiškio prenumeratoriams